top of page

 Новини OSVITA.UA

Освітній портал

"ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА"

Портал освітян

"ПЕДРАДА

Find out your English level

You can try this test to find out your English level 

на цій вкладці

25 способів покращити англійську

Дуже мало часу залишилось у одинадцятикласників до вирішального іспиту з англійської мови. Але час, що залишився все ще можна використати з найбільшою ефективністю, якщо прислухатись до вчителя та виконувати хоч половину, ну або третину з наступних корисних порад. (До речі,  учням 8-10-х класів також  можна спокійно спробувати кожну з рекомендацій та обрати ті, що підходять вам якнайкраще.)
Отже :

 

1. Слухайте mp3 файли. Не всі знають, що крім музики та пісень з інтернету можна завантажити аудіофайли для практики англійської, такі, як аудіокниги, підкасти, та ін. Це не тільки ефективніше, ніж прослуховування пісень англійською, але ще й безкоштовно.

 

2. Слухайте пісні англійською. Прослуховування пісень англійською мовою, навіть під час виконання яких-небудь інших справ, може надати деяку допомогу у звиканні до природного ритму англійської мови. Чим більше часу та уваги ви приділяєте якій-небудь пісні, тим більш ефективним буде її прослуховування.

3. Читайте тексти пісень. Навіть просто слухаючи пісні англійською можна вивчити слова приспіву, але якщо ви дійсно хочете навчитися чому-небудь під час прослуховування пісень, то доведеться витратити якийсь час на те, щоб прочитати текст пісні зі словником. Якщо, після того, як прочитати і зрозуміти текст пісні, знову прослухати пісню, при цьому читаючи її слова, то можна навчитися розуміти, як змінюється вимова звуків у швидкій, природної, розмовної мови.

4. Співайте караоке англійською. Очевидно, що наступним кроком після розуміння слів пісні і їх заучування, є виконання цієї пісні. Хоча вимова деяких слів у піснях може сильно змінюватися для більшої рими, більшість слів вимовляються так само, як і в повсякденній мові, і мають ті ж наголоси.

5. Шукайте інформацію в інтернеті тільки на англійській мові. Пошук інформації в інтернет-пошуковиках англійською мовою не тільки підвищить навичка читання на англійській, але також дасть вам доступ до великої кількості сайтів, на яких можна шукати інформацію.

6. Прочитайте книгу, яку ви вже читали рідною мовою. Для більшості вивчаючих англійську нижче рівня Advanced читання книг в оригіналі може здатися складним, тому для їх читання необхідна мотивація. Можна спробувати читати такі книжки, які ви вже читали рідною мовою, і які вам вже знайомі. Таке читання не тільки полегшує розуміння слів і виразів, використовуваних у книзі, але також підвищує шанси зрозуміти використовувану в книзі структуру мови. Якщо ви раніше не читали книгу, то можна прочитати анотацію та короткий зміст книги, яку можна знайти в інтернеті, і це також полегшить читання в оригіналі.

7. Прочитайте перекладену на англійську книгу. Ще одним хорошим способом полегшити розуміння книги англійською мовою – це читання такої книги, яка не була спочатку написана англійською, а була переведена з іншої мови, бажано, з рідного для вас. Навіть якщо ви не читали книгу рідною мовою, вам все одно буде легше її зрозуміти, тому що, як ви помітите, що вона написана трохи спрощено, і більш близько до рідного вам мови, ніж та книга, яка спочатку була написана англійською.

8. Читайте книги з великою кількістю діалогів. Є кілька причин, за якими перед купівлею книг слід перегорнути і переглянути. Якщо на сторінках менше тексту через лапок для введення діалогів і прямої мови, то на них легше записувати переклади слів, і таку книгу легше читати. Крім того, читати діалог набагато простіше, ніж читати описовий або оповідний текст, і діалог набагато ближче до справжньої, розмовної мови, до якого прагнуть вивчаючі англійську.

9. Читайте комікси англійською мовою. Комікси можуть бути легші для розуміння, навіть ще більшою мірою, ніж книги з діалогами, і вони містять велику кількість ідіоматичних і розмовних виразів, в тому вигляді, в якому вони використовуються в цій промові. Проте іноді можуть виникнути труднощі зі сленговими виразами, і з тим, як пишуться деякі слова у коміксах, тому при їх виборі потрібно бути уважними. Як правило, серйозні комікси простіші, ніж гумористичні.

10. Навчайте англійської ваших дітей або друзів. Недавні дослідження показали, що старші діти мають, зазвичай, більш високий показник IQ, ніж їхні молодші брати і сестри, і найбільш ймовірна причина цього – це те, що пояснюючи все своїм братам і сестрам, вони підвищують свій інтелектуальний рівень. За аналогією, навчання англійської кого-небудь, хто знає її гірше вас, може бути хорошим способом закріпити ті знання англійської, які у вас вже є.

11. Слухайте радіо англійською, поки ви займаєтеся справами по будинку. Навіть якщо ви не уважно його слухаєте, таке прослуховування допоможе вам відчути природний ритм англійської мови і інтонації.

12. Промовляйте вголос або подумки англійською мовою те, що ви робите. Коли ви виконуєте рутинні справи, спробуйте придумати речення для опису того, що ви робите, наприклад, "I am unscrewing the ketchup bottle cap." Така вправа допоможе вам почати думати англійською, і допоможе вам оволодіти простими словами для опису тих предметів і речей, які ви регулярно бачите навколо себе, але які ще не знаєте.

13. Дивіться фільми англійською мовою з англійськими субтитрами. Цей спосіб особливо підійде тим, хто не розуміє фільму без субтитрів, у кого не виходить слухати промову, якщо вони читають субтитри рідною їм мовою. Якщо перегляд фільму таким чином здасться вам занадто складним, спробуйте подивитися перші 10 або 15 хвилин фільму (зазвичай найважливіші) з субтитрами рідною мовою, потім продовжуйте дивитися фільм з субтитрами англійською, і тільки в тому випадку, якщо сюжет стане вам зовсім незрозумілий, знову увімкніть субтитри рідною мовою.

14. Оцінюйте свій рівень володіння англійською розумно. Багато вивчаючих англійську занадто сильно працюють над вивченням мови і витрачають на це занадто багато сил, що часто є причиною, що заважає розвитку мови. Перевірте свою англійську, пройшовши тестування в інтернеті, пройшовши міжнародний екзамен з англійської мови (FCE, CAE, IELTS, TOEIC, TOEFL, тощо (детальніше про міжнародних іспитах цьому розділі), або пройшовши тестування в будь-якій мовній школі або на курсах англійської, щоб дізнатися свій рівень володіння мовою, і, таким чином, підібрати найбільш підходящі матеріали для навчання.

15. Дивіться англійською дитячі фільми або телепередачі. Хоча деякі слова, які ви можете зустріти в дитячих фільмах і передачах можуть здатися дещо дивними (наприклад, багато різних назв тварин, і, можливо, звуки, що видаються тваринами, а також дитячі назви різних речей), але те, що не тільки слова, але і структура мови в таких фільмах і передачах спрощена, може послужити хорошим мотиватором для їх перегляду.

16. Читайте дитячі книжки англійською мовою. Це дуже схоже на перегляд дитячих фільмів, але з тією перевагою, що в дитячих книгах більше ілюстрацій, ніж у дорослих, і це допомагає вам краще зрозуміти написане, і служить додатковим мотиватором, так як робить сторінки книги яскравішими для читання.

17. Ведіть список слів для запам'ятовування. Навіть якщо ви не завжди знаходите час для того, щоб переглянути цей список, і в ньому накопичується все більше слів, саме те, що ви вибираєте, які слова вам варто вивчити, і записуєте їх, може допомогти вам запам'ятати їх.

18. Ведіть щоденник англійською мовою. Це популярний спосіб, за рахунок якого можна практикуватися в англійській кожен день, для тих, хто не часто говорить англійською, і хто не може придумати, про що писати англійською. Те, що ви описуєте справжні випадки, які сталися з вами, означає, що всі слова, які ви будете використовувати, і будете шукати в словнику, будуть вам корисними, і їх буде легше запам'ятати.

19. Беріть участь в онлайн-чаті. найближчою заміною живого спілкування для тих, у кого немає можливості поговорити англійською, є онлайн-чат, тому що під час чату необхідно думати і відповідати швидко, і повідомлення, що використовуються в чатах, зазвичай дуже короткі і неформальні, як у живої мови.

20. Використовуйте словник під час перегляду фільму. У фільмах часто багато разів зустрічаються одні і ті ж слова, тому, якщо ви подивитеся важливі слова у словнику в перші рази, коли їх почуєте, то до кінця фільму, ви, швидше за все, зумієте їх запам'ятати. Словником легше користуватися, якщо ви дивитеся фільм з англійськими субтитрами.

21. Вивчіть якомога більше слів однієї категорії, наприклад, слова для позначення тварин.Запам'ятовування однотипних слів може розширити ваш словниковий запас, так і полегшити їх запам'ятовування за рахунок зв'язку, яку можна подумки встановити між цими словами.

22. Проводите відпустки за кордоном. Таким чином можна не тільки попрактикуватися у вживанні англійської мови в ситуаціях, в яких вам дійсно потрібно, щоб вас зрозуміли, але це також може послужити хорошим мотиватором для серйозних занять англійською за кілька тижнів і місяців до поїздки. При можливості, спробуйте говорити англійською навіть коли ви могли б говорити рідною мовою, наприклад, коли ви вибираєте екскурсію, екскурсія, похід, або коли ви замовляєте квитки через інтернет.

23. Малюйте картинки тих слів, які хочете вивчити. Особливо якщо ви вмієте гарно малювати, цим способом можна більш ефективно поповнювати свій словниковий запас, ніж заучуючи записані слова.

24. Пройдіть міжнародний екзамен з англійської. Навіть якщо вам не потрібно проходити такий іспит, чи ви цього не хочете, або ви не можете пройти спеціальний курс для підготовки до нього, проходження таких іспитів, як TOEFL, TOEIC, IELTS або FCE, може по-справжньому вас всерйоз почати вивчення англійської.

25. Ставте цілі. Визначення часу для занять англійською в день, визначення кількості слів для заучування, або визначення результату для досягнення в якомусь тесті, все це є хорошим способом переконати себе займатися англійською більш серйозно, і присвятити цьому додатковий час.

Як отримати високий бал на ЗНО з англійської мови [+ПОРАДИ]

Тест з англійської мови абітурієнти писатимуть 7 червня, а обов'язкову ДПА -  вже 20 травня. До цього часу вивчити весь матеріал 11-річної школи нереально, та все ж покращити результат ЗНО на декілька балів можливо. 

Що повторювати, коли до ЗНО лічені дні? За якими підручниками краще готуватися та на які теми звернути особливу увагу? На запитання відповідає студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка Ніна Коробко. За тестування з української мови та літератури, англійської мови отримала відповідно 200 та 189 балів. 

 

- Щороку різні видавництва країни масово поширюють цілі комплекси підготовок до ЗНО з англійської мови та інших предметів. Як вважаєш: чи варто довіряти підручникам такого типу і чому?

- На мою думку, замість довідників українських видавництв для підготовки до ЗНО краще використовувати підручники іноземних видавництв, які готують до схожих за рівнем знань іспитів (наприклад, FCE). Я використовувала лише їх та матеріали УЦОЯО (програму ЗНО, вимоги до написання власного висловлення). Мої друзі під час підготовки за українськими довідниками знаходили на їхніх сторінках багато помилок. 

 

- Ніно, якими, на твій погляд, є найважливіші аспекти успішного складання тесту з англійської мови?

- Тест з англійської – це перевірка знань граматики, словникового запасу (за інформацію УЦОЯО, лексичний мінімум складає 2500 слів – прим. авт.) та навичок читання. Щодо лексики та граматики рекомендую книжку «Grammar and Vocabulary for First Certificate» видавництва «Longman». Якщо немає можливості придбати друкований варіант, в Інтернеті можна знайти електронну версію. Аби потренуватися відповідати на запитання до текстів, раджу видання «FCE Practice Tests Plus 2 New Edition».

 

- У тесті з англійської мови є багато завдань саме на знання лексики. Як порекомендуєш готуватися до завдань такого типу? Достатньо мати хороший словниковий запас чи є ще якісь хитрощі?

- Звісно, що в тесті часом трапляються невідомі слова, але потрібно привчити себе розуміти зміст написаного навіть попри це. На ЗНО в тебе не буде словника, тож варто привчити себе здогадуватися значення слів з контексту. 

 

- Що можна встигнути довчити за час, що залишився до ЗНО?

- У кожного є свої слабкі місця й теми, які варто довчити. Обов'язково раджу пройти завдання ЗНО минулих років. Навіть якщо в дечому структура тесту змінюється з року в рік, це допомагає краще зрозуміти, які дають завдання. 

 

- Тест з англійської мови ти склала на 189 балів. У яких завданнях допустилася помилок та як порадиш їх уникнути цьогорічним випускникам?

- Я зробила, зокрема, дві помилки в завданнях на фразові дієслова, тому раджу повчити їх. У програмі, яка є на сайті УЦОЯО, подано список 20 дієслів, від яких утворені фразові слова, що їх будуть перевіряти на ЗНО. Це досить небагато. Також варто звернути увагу на власне висловлення: знайти вимоги до листів, написати вдома хоча б десять штук, аби потренуватися. Дуже важливо знати фрази-кліше, дотримуватися відповідної лексики: офіційної чи розмовної. 

2016 рік – Рік англійської мови в Україні!

У червні 2015 р., Президент України П. Порошенко, виступаючи з посланням до ВР, заявив, про те, що наступний 2016 рік в Україні буде оголошено роком англійської мови, причому її вивчення має стати одним з пріоритетів у розвитку нашої держави.

Аргументуючи своє рішення, щодо того, що наступний 2016 рік буде оголошено роком англійської мови, Президент нашої країни, навів деякі факти щодо того, що Україна знаходиться серед країн з одним з найнижчих рівнів знання англійської мови, що є суттєвим бар’єром для жителів нашої країни в переорієнтуванні на цінності західного світу. Також Петром Порошенко було оголошено про те, що в найближчому майбутньому, володіння англійськ. мовою стане одним з найважливіших критеріїв, при прийомі на державну службу.

Слід зазначити, що відповідно до індексу володіння англійською мовою (EF EPI), Україна знаходиться на 44-му місці (серед 63 країн) по володінню англійською, що відповідає низькому рівню. Найкраще англійською, згідно данного рейтингу, володіють у 7-ми європейських країнах: Данії, Нідерландах, Швеції, Фінляндії, Норвегії, Польщі та Австрії.

Даний факт, що 2016 рік оголошено в Україні роком англ. мови, є дійсно дуже важливим, так як існує взаємозв’язок між рівнем володіння англ. мовою і рівнем життя, а також доходами населення.

Знання англійської мови, в нинішній час, грає все більш важливу роль у пристосуванні кожної людини до сучасних світових умов і дає просто величезні переваги майже у всіх сферах життя тим людям, які її вивчили як іноземну. Переоцінити значення англійської мови, без усякого сумніву, дуже складно.

 

Чому ж так важливе вивчення англійської мови?

 

Англійською мовою говорять в 51 країні світу. Близько 410 млн. чоловік є носіями англійської мови і вважають її рідною, а близько 1 млрд - розмовляють на ній. Тому англійська мова заслужено вважається міжнародною мовою спілкування, а багато лінгвістів, спираючись на існуючі тенденції, приходять до висновку, що менше ніж через сто років мовний бар'єр практично перестане існувати, і люди будуть використовувати для спілкування винятково англійську мову.

Перед людиною, що вивчила англійську мову, відкриваються великі перспективи влаштування на роботу, як у престижних вітчизняних фірмах, так і з'являється можливість працювати за кордоном. Крім того, люди, які вивчали англійську мову, можуть претендувати на більш оплачувані посади.

Знання англійської мови дозволяє більш плідно здійснювати ділові переговори із зарубіжними партнерами.

Вивчивши англійську мову, Ви можете сміливо вирушати подорожувати в будь-яку, навіть не англомовну країну і не бояться, що Вас не зрозуміють, адже англійську розуміють скрізь.

Вивчивши англійську мову можна завести друзів у різних куточках земної кулі і спілкуватися з ними спочатку по інтернету, а пізніше, можливо, зможете відвідати їх особисто.

Особливу важливість вивчення англійської мови додає той фактор, що знаючи дану мову, Ви зможете отримати доступ до всіх важливих інформаційних ресурсів, як електронних, так і друкованих, оскільки майже всі книги і статті світового значення, або пишуться англійською, або ж переводяться на неї.

Ну і звичайно ж варто відзначити той факт, що Інтернет на 57% - англомовний.

Цей список переваг, які дає вивчення англійської мови, можна продовжувати і продовжувати, але найбільш важливі з них ми розглянули.

 

З усього вищевикладеного можна зробити висновок, що для кожної людини, яка прагне побудувати хорошу кар'єру, розширити межі свого спілкування, черпати новітню інформацію з першоджерел, відкрити нові життєві перспективи і врешті-решт урізноманітнити своє життя і зробити його більш цікавим, вивчення англійської мови просто необхідно.

St. Patrick's Day!

Every year on March 17, the Irish and the Irish-at-heart across the globe observe St. Patrick’s Day. What began as a religious feast day for the patron saint of Ireland has become an international festival celebrating Irish culture with parades, dancing, special foods and a whole lot of green.

The shamrock, which was also called the “seamroy” by the Celts, was a sacred plant in ancient Ireland because it symbolized the rebirth of spring. By the seventeenth century, the shamrock had become a symbol of emerging Irish nationalism. As the English began to seize Irish land and make laws against the use of the Irish language and the practice of Catholicism, many Irish began to wear the shamrock as a symbol of their pride in their heritage and their displeasure with English rule.

Leprechaun is one of the characters on this day.

The original Irish name for these figures of folklore is “lobaircin,” meaning “small-bodied fellow.”

Belief in leprechauns probably stems from Celtic belief in fairies, tiny men and women who could use their magical powers to serve good or evil. In Celtic folktales, leprechauns were cranky souls, responsible for mending the shoes of the other fairies. Though only minor figures in Celtic folklore, leprechauns were known for their trickery, which they often used to protect their much-fabled treasure.

 

 At our school we also held some kind of celebration of St.Patrick's Day. 

Happy Women's Day!

God has gifted women with 
compassion,kindness,patience, 
only that she is too generous to 
realize her self worth 
Happy Women’s Day

Happy St. Valentine's Day!

Love puts the fun in together, the sad in apart, and the joy in a heart.
Happy Valentine’s Day!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заключний етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016». День третій. Урок

Найбільш складним та відповідальним випробуванням Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» є проведення конкурсного уроку. Здавалось, учителі готуються до нього кожного дня свого шкільного життя. Скільки десятків, сотень  уроків вони проводять хоча б за один навчальний рік! Але спробуйте провести 45 хвилин  під «мікроскопом» вимогливого журі і ви зрозумієте – це, дійсно, складний іспит на розум, витримку та волю до перемоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заключний етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016». День другий. Освітній проект

Другий день конкурсних випробувань в даній номінації було присвячено темі «Урок англійської мови – територія творчості». Учасники конкурсу презентували й захищали авторські освітні  проекти в межах цієї теми, а саме: «Творча лабораторія – шлях до успіху», «Успішне письмо – трамплін до успішного майбутнього», «Учнівський методичний кейс як один із засобів розвитку креативності», «Використання віршів на уроках англійської мови як засіб розвитку творчих здібностей учнів»,  «Розвиток креативності учнів», «Галактика креативності».

Заключний етап II (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016». День перший. Конкурсне випробування «Майстер-клас»

Професійна майстерність завжди є плодом досить тривалої практичної праці вчителя. Але праці осмисленої, наповненої роздумами над усілякими проблемами своєї професійної діяльності.продовж першого дня конкурсних випробувань заключного етапу ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» було проведено майстер-класи, під час яких презентовано авторські системи роботи, технології використання сучасних наукових доробок, інноваційні методики, власні напрацювання в контексті авторського перспективного педагогічного досвіду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітаю переможців відбіркового туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Англійська мова».)))

За результатами відбіркового етапу ІІ (обласного) туру колегією журі було визначено 8 учасників, які продовжать змагання на заключному етапі:

Петерс Ольга Вікторівна (Костянтинівська гімназія із загальноосвітньою школою І ступеня  Костянтинівської міської ради);

Воронцова Ольга Олександрівна (Піщанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Красноармійської районної ради);

Неліпа Марина Сергіївна (Вугледарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  Вугледарської міської ради);

Мілейко Олена Валеріївна (Білозерська  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15  Добропільської міської ради);

Крившенко Юлія Володимирівна (Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради);

Міхєєва Вікторія Олександрівна (Дружківська ЗОШ І-ІІІ ст. №17 Дружківської міської ради);

Панчук Ольга Юріївна         (Артемівський НВК №11 Артемівської міської ради);

Кононенко Наталія Володимирівна (Слов`янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Слов`янської міської ради).

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року" - 2016

Відбірковий етап конкурсу передбачав заочне оцінювання інтернет-ресурсу учасників; очне конкурсне випробовування щодо виявлення фахового рівня педагогів, підготовку й презентацію навчального проекту.

Конкурсне випробовування на виявлення фахового рівня педагога складалося з тестових питань щодо професійної компетентності, педагогіки та психології, ускладненого завдання з англійської мови.

Також учасники  готували та презентували навчальний проект за темою «Відзначення року англійської мови в моїй школі». Протягом 20 хвилин конкурсанти готували проект, що відображав реалізацію власного педагогічного досвіду та можливості інтернет-ресурсів.

Члени журі відзначили інноваційність окремих проектів, високий рівень володіння іноземною мовою, уміння вести діалог.

2016 – рік англійської мови!

 Увага, конкурс для учнів !


Видавництво «MM Publications» підтримує ініціативу Міністерства освіти і науки України про оголошення 2016 року Роком англійської мови, і з метою підвищення рівня професійної кваліфікації вчителів та популяризації англійської мови серед учнів оголошує конкурси для учнів Оголошуються конкурси «Час Української культури» (Ukrainian Culture Time) та «Моя Батьківщина: місце, де я живу/ місце, яке я люблю» (My motherland: the place where I live / the place I love the most) для вчителів та учнів

Конкурс для учнів: Моя Батьківщина: місце, де я живу / місце, яке я люблю 

Триватиме з 1 жовтня 2015 р. до 1 лютого 2016р .

Завдання для учнів полягає в написанні твору  “My motherland: the place where I live / the place I love the most”

Учасники конкурсу будуть розділені та оцінені за трьома віковими категоріями:

  •  Молодша школа (1– 4 класи);

  • Середня школа (5 – 8 класи);

  • Старша школа (9– 11 класи).

Переможці конкурсу отримають у подарунок:

  • I місце – 3 екшн-камери

  • II місце – 15 брендових шкільних рюкзаків

  • III місце – 100 книг для читання від видавництва MM Publications.

Роботи прийматимуться з 15 жовтня 2015 року до 1 лютого 2016 року. Конкурсну роботу необхідно надіслати електронною поштою за адресою: mmpublications@ukr.net

У темі листа необхідно вказати назву конкурсу – «Ukrainian Culture Time»

 

MMPublications

Competitionforteachers

Час Української Культури (UkrainianCultureTime)

Мова та культура виступають духовними вартостями народу кожного суспільства. Вивчення мови сприяє розширенню культурних знань та взаєморозумінню різних народів.З метою підкреслення актуальності інтеграції лінгвокраїнознавчої інформації в заняття з англійської мови видавництво «MMPublications» оголошує конкурс для викладачів англійської мови.

Для участі в конкурсі учасникам необхідно скласти три креативних завдання для проведення лінгвокраїнознавчого заняття з англійської мови за темою «UkrainianCultureTime». Тематика завдань має бути пов’язана з українською культурою, географією, літературою або спортом.

Деталі конкурсу будуть оголошені на веб-сайті офіційного представника видавництва MMPublications в Україні - компанії «Лінгвіст» (www.linguist.ua)

П’ятірка призерів отримають в подарунок курс професійного розвитку за кордоном.

Роботи прийматимуться з 15 жовтня 2015 рокудо 01 лютого 2016 року. Конкурсну роботу необхідно надіслати електронною поштою за адресою: mmpublications@ukr.net У темі листа необхідно вказати назву конкурсу «UkrainianCultureTime».

 

Загальні вимоги для участі в конкурсі для вчителів

«UkrainianCultureTime»

  1. Для участі в конкурсі необхідно скласти три креативних завдання для проведення лінгвокраїнознавчого заняття з англійської мови «UkrainianCultureTime». Тематика завдань має бути пов’язана з українською культурою, географією, літературою або спортом.

  2. Конкурсна робота має нижченаведену структуру:

  1. дані учасника конкурсу (ім’я, прізвище, по-батькові, дата народження, місце роботи, посада, контактний номер телефону та електронна пошта), що мають бути зазначені у верхньому рядку документа;

  2. опис креативних завдань;

  1. Опис завдання повинен надавати наступну інформацію

1) назва завдання;

2) технічні та/або друковані матеріали (бажано використовувати літературу від видавництва MMPublications), необхідні для проведення завдання;

3) мета та тема завдання, а також вікова категорія та рівень учнів, для яких розрахована вправа;

4) цільові лексичні та/або граматичні одиниці, використані в завданні;

5) поетапна детальна схема проведення завдання;

  1. Робота має бути оформлена в електронному форматі MicrosoftWord та складати до 3 сторінок формату А-4, шрифт TimesNewRoman кегль − 14 пт.

УВАГА!!!КОНКУРСНА РОБОТА МАЄ БУТИ ОФОРМЛЕНА АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮта надіслана на електронну пошту mmpublications@ukr.netдо 01 лютого 2016 р. У темі листа необхідно вказати “UkrainianCultureTime”

 

58DeligiorgiStr.,17456-Alimos,Athens-Greece

Tel.:+30-210-9953680,Fax:+30-210-9938393,E-mail:sales@mmpublications.com

6 грудня відбудеться Районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови!

18 листопада відбудеться моніторинг з англійської мови для учнів 11 класів!

19 жовтня - Шкільний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови!

Бажаємо успіху! Good luck!

Вітаю всіх з початком нового навчального року!) Сongratulations to the beginning of the new academic year!

Please reload

bottom of page